Херсонці поділяють обурення львівян

logo
127378_hersonci_podiljajut_oburennja_lvivjan.jpeg


Херсонці поділяють обурення львівян

І до Херсонщини докотилося обурення вчинком переселенки, яка, назвавши державний прапор “укротряпкой” , постелила його під ноги при дверях.

Публікація, поширена 31 серпня, обурила і херсонців:  Цілком обгрунтоване обурення – неприпустима наруга над державними символами. А це за українським законодавством – і тут байдуже, чи свій правпор паплюжать, чи інших держав публічно – карається штрафом або арештом: або 6 місяців грат та примсових робіт, або ж 50 неоподатковуваних мінімумів.

Про ситуацію, що склалася, повідомляє ресурс Репліка та bombanews, посилаючись на пост порушниці у фейсбук. Ми спробували знайти такого користувача – утім у півсотні Марин Закірових саме тої не знайшли. Проте знайшли з 10 порожніх сторінок, частина з яких – зарестровані нещодавною. То висновків тут напрошується декілька:1. Або злякана публічним осужом порушниця спокою прибрала свій пост, видалила аккаунт, чи змінила всі можливі фото профілю.2. Або такої реальної публікації просто не було і це чергова “хейтерська” провокація, спрямована на розпалювання ворожнечі й на поділ українців на МИ-патріоти та ВОНИ-ватники.3. Нам не пощастило у пошуках.

Утім, на користь фотопостановки свідчить і здоровий глузд: кожна господиня знає, що штучний шовк, інша тканина такого штибу не вбирають вологу, об них неможливло витерти ноги, на них легко послизнутися. Отож слугувати на постійній основі ганчірям такі вироби не можуть. То “был ли мальчик?”- питання. А от провокація – була.Шкода, що нас так легко змусити повірити у найгірше і у Львові, і в Херсоні.

Олена Маляренко

А поділитися?