Хмельничани вирушають у Львів на «дербі Заходу»

logo
33406_hmelnichani_virushajut_u_lviv_na_derbi_za.jpeg


Розіграш Суперліги з регбі-15 підходить до завершення. Хмельничанам залишився один крок до виконання головної мети сезону – «бронзи». За нагороди наше «Поділля» посперечається із принциповим суперником зі Львова. Матчі проти «Сокола» завжди сповнені напруги. Тому очікується запекла боротьба.

Перший із двох поєдинків малого фіналу пройде у Львові. Відбудеться він в неділю, 23 жовтня. Та не лише основна команда вирушить на виїзд. Поїдуть туди й маленькі регбісти 10-12 років.

 – Матч-відповідь пройде у Хмельницькому в суботу, 29 жовтня. На протистояння зі Львовом завжди налаштовуємося по-особливому. Їдемо за перемогою, – розповідає «ВСІМ» президент Федерації регбі Хмельницької області Олег Плахотнюк. Також з нами на товариську гру поїдуть наші маленькі регбісти. Там вони візьмуть участь у товариському турнірі. А потім і повболівають за нас в матчі проти «Сокола»

У фіналі чемпіонату традиційно зіграють харківський «Олімп» і одеське «Кредо». Ці клуби єдині професійні в Україні. Тому хмельничани позмагаються за неофіційне чемпіонство серед аматорів. Чи вдасться це їм зробити ви зможете дізнатися, слідкуючи за оновленнями на vsim.ua.


Реклама

А поділитися?