ХНТУ прийняв участь у науково-практичній конференції у Львові

logo
41381_hntu_prijnjav_uchast_u_naukovo_praktichni.jpeg


На базі Національної академії сухопутних військ відбулась науково-практична конференція під назвою «Застосування Сухопутних військ Збройних Сил України у конфліктах сучасності».

Про це повідомляє прес-центр ХНТУ.

Участь у цьому заході взяли науковці, які представляли як Вітчизняне військо, так й інші силові структури нашої держави, а також підприємства та установи оборонно-промислового комплексу.

Організатори поставили за мету обговорити результати своїх наукових досліджень з питань застосування Сухопутних військ ЗС України, обмінятися досвідом наукової і науково-технічної діяльності, а також підготувати рекомендації щодо подальших напрямків та шляхів вирішення проблемних питань.

Відкриваючи конференцію заступник начальника Академії з наукової роботи полковник Андрій Слюсаренко від імені очільника навчального закладу генерал-лейтенанта Павла Ткачука привітав присутніх та висловив сподівання, що робота науковців буде плідною, а результати знайдуть своє застосування як у повсякденній діяльності найпотужнішого виду української армії, так і у навчальному процесі вишу.

Під час пленарного засідання присутнім були запропоновані доповіді, які стосувалися перспектив розвитку систем зв’язку військових формувань України, аналізу форм та способів застосування Сухопутних військ в умовах гібридної війни, перспективних напрямків підвищення бойової ефективності артилерійської розвідки тощо.

Згодом учасники конференції продовжили роботу у секціях, у яких розглядалися проблеми бойового забезпечення частин і підрозділів, актуальні питання розвитку озброєння та військової техніки, а також сучасний стан та перспективи розвитку системи підготовки підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України.

Завершилась конференція традиційним підбиттям підсумків й прийняттям ухвали «Перспективи створення вітчизняних текстильних матеріалів військового призначення» та договором про наукове і творче співробітництво між Національною академією сухопутних військ імені Петра Сагайдачного та Херсонським національним технічним університетом.

А поділитися?Вам має сподобатись...