“Хоч у шоломі ходи!”: львів’яни cкаржаться, що їм на голову падають снігові брили

logo
40425_hoch_u_sholomi_hodi_lviv_jani_ckarzhatsja.jpeg


З підвищенням температури повітря мешканці Львова почали скаржитися на снігові брили, які падають з дахів їм прямісінько на голову. Люди скаржаться на роботу комунальників, мовляв, ті не проводять належного очищення покрівель від снігу.

Про це з місця події повідомляє кореспондент 032.ua.

Львів’янка пані Стефанія розповіла, що ледь не потрапила під снігову брилу, яка злетіла з даху будинку. За словами жінки, вона, на щастя, встигла вчасно відійти.

“Я не розумію, чому не всюди розчищають сніг з дахів. Хоч у шоломі ходи! Снігові брили, які летять згори, можуть добре травмувати голову”, – обурилася пані Стефанія.

Кореспондент 032.ua учора пройшлася центральними вуличками Львова та зафіксувала, як з дахів виступають снігові брили. Лише біля кількох будинків можна було помітити попереджувальну стрічку.

На вулиці Шевській вдалося зустріти комунальників, які якраз збивали з дахів снігові брили.

unnamed

unnamed (1)unnamed (2)unnamed (3)unnamed (4)unnamed (5)

“Ми проводимо очищення покрівель. Тільки що збили сніг з одного даху, тепер йдемо на інший. Де не можемо залізти, то ставимо попереджувальну стрічку”, – пояснили чоловіки.

Сьогодні у Галицькій районній адміністрації нам розповіли, що робітники продовжують очищати дахи від снігових заметів.

“У разі потреби залучаємо техніку. Ще обгороджуємо небезпечні ділянки попереджувальною стрічкою. Загалом роботи вже на завершальному етапі”, – пояснила начальник відділу житлового господарства Галицької районної адміністрації Галина Кушка.  

Нагадаємо, кілька днів тому у Львові внаслідок падіння бурульки травмувалася 63-річна жінка. Потерпілу госпіталізували до комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

А поділитися?