Храм на Львівщині потрапив до рук зловмисників

logo
101321_hram_na_lvivwini_potrapiv_do_ruk_zlovmisn.jpeg


Храм на Львівщині потрапив до рук зловмисників На Львівщині в містечку Городок було захоплено храм Святого Духа, що належить до Стрийської єпархії Української греко-католицької церкви. Особи зловмисників залишаються невідомими.

Згідно слів священників, керував зловмисниками колишній священнослужитель Теодозій Івашків. Вони розповіли, що колишній священник є членом «групи Догнала», а також вважає себе єпископом. Від церковної служби його було відлучено 9 жовтня 2014 року згідно з рішенням церковного суду.

Прес-служба повідомила, що група Догнала є незаконною на території України. Крім цього, це деструктивна тоталітарна секта.

Зазначається, що учасники групи своєю ціллю вважають відновлення Української православної греко-католицької церкви. Але священники вважають, що ця секта несе лиш деструктивні впливи і намагається дестабілізувати релігійну ситуацію в країні.

Читайте також: СБУ затримала зловмисників, які за вказівкою РФ виставляли антиукраїнський матеріал (ФОТО)

Саме тому представники єпархії звернулися до влади з проханням втрутитися в цю ситуацію та прийняти міри як це передбачає законодавство.

Долучайтесь до нас у Facebook, читайте наш канал у Telegram та отримуйте новини прямо у ваш смартфон


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...