Хто і чому намагається забудувати стадіон «Сільмаш»?

logo
104844_hto_i_chomu_namagaetsja_zabuduvati_stadio.jpeg


Завтра відбудеться прес-конференція на тему «Хто і чому намагається забудувати стадіон «Сільмаш»

На стадіоні «Сільмаш» є два поля. Одне – це великий доглянутий стадіон, де займаються професійні клуби і місцевим не дуже дозволяють ним користуватися, бо утримання газону дорого коштує.

Однак, із західної сторони є інше, менше тренувальне поле з воротами, яким і користуються місцеві.

Кілька років тому при розробці плану зонування Франківського району (розробляли в 2011, а прийняли у 2014) це мале тренувальне поле чомусь отримало зонінг Ж-3, тобто зона багатоповерхової забудови (5-9 поверхів).

Щоби запобігти будівництву на цьому маленькому стадіоні вже прийняте рішення і виділені кошти на розробку детального плану території, щоби в подальшому внести зміни і в план зонування, де ця ділянка вже матиме статус Г-4 – зона культурних та спортивних установ.

На розробку документації з бюджету вже виділені кошти, а місцеві мешканці готують свої спортивні проекти для участі в Громадському бюджеті цього року.

Тим часом, стало відомо, що на це місце поклали око інші особи – серед жителів розповсюджують інформацію про те, що там планується будівництво «духовно-спортивного центру».

Позиція місцевих жителів та громадських активістів однозначна – на стадіоні не може бути ніякого будівництва!

Про це та інші перипетії, пов’язані з останнім стадіоном в цьому районі, завтра обговорюватимуть на прес-конференції о 12.00 за адресою м. Львів, вул. Дудаєва 20 (прес-центр «Леополіс»).

Контактні номери телефонів- 0634897207 або 0673934314

А поділитися?