Хто може відвідати Форум видавців у Львові безкоштовно: категорії квитків, вартість

logo
117237_hto_mozhe_vidvidati_forum_vidavciv_u_lvov.jpeg


13-17 вересня у Львові триватиме 24-й Форум видавців.фото: bookforum.ua

фото: bookforum.ua

Цього року Форум видавців пропонує своїм відвідувачам кілька різних категорій квитків, про що йдеться на офіційному сайті події.

Квиток на 1 вхід на книжковий ярмарок

Ціна: 25 грн. Дає право на одноразовий вхід на книжковий ярмарок та всі заходи в палаці мистецтв та палаці Потоцьких.

Квиток на 1 день на книжковий ярмарок

Ціна: 40 грн. Дає право на багаторазове відвідування книжкового ярмарку впродовж дня й всіх заходів у палаці мистецтв та інших локаціях, за винятком платних подій. Потрібно обміняти на браслет на вході в палац мистецтв.

Квиток на 4 дні на книжковий ярмарок, літфест та тематичні дискусійні кластери

Ціна: 80 грн (до 31 серпня включно), 100 грн (з 1 по 13 вересня включно), 120 грн (продаж на місці). Можна придбати онлайн. Дає право на багаторазове відвідування книжкового ярмарку впродовж 14-17 вересня й всіх заходів у палаці мистецтв та інших локаціях, за винятком платних подій. Потрібно обміняти на браслет на вході в палац мистецтв.

Студентський квиток на 2 дні на книжковий ярмарок, літфест та тематичні дискусійні кластери (14-15 вересня)

Ціна: 20 грн. Дає право на багаторазове відвідування книжкового ярмарку впродовж 14-15 вересня й всіх заходів у палаці мистецтв та інших локаціях, за винятком платних подій. Потрібно обміняти на браслет на вході в палац мистецтв, пред’явивши студентський квиток. Дійсний за наявності студентського квитка.

Безкоштовно на Форум видавців можуть потрапити пільгові категорії відвідувачів: пенсіонери, особи з інвалідністю, воїни АТО, багатодітні родини, переселенці (за умови пред’явлення посвідчення), діти до 16 років. Безкоштовний вхід передбачає багаторазове відвідування книжкового ярмарку впродовж 14-17 вересня й всіх заходів у палаці мистецтв та інших локаціях, за винятком платних подій.

Безкоштовним вхід буде 14-15 вересня (за попередньою реєстрацією на сайті) для:

1) працівників навчальних закладів, бібліотек, музеїв, театрів;

2) груп студентів від 10 осіб.

Безкоштовний вхід дає право на багаторазове відвідування книжкового ярмарку й всіх заходів у палаці мистецтв та інших локаціях, за винятком платних подій. Квиток потрібно обміняти на браслет, пред’явивши посвідчення з місця роботи або студентський квиток.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...