Хто робив реконструкцію площі Митної і заробив на цьому

logo
116455_hto_robiv_rekonstrukciju_plowi_mitnoji_i_.png


У травні після майже 2-річної реконструкції, у Львові нарешті відкрили площу Митну, яка була закрита на ремонт ще з червня 2015 року.

За два роки, в рамках капітального ремонту території пл. Митної,  тут було виконано підготовчі, демонтажні та монтажні роботи, проведено заміну зовнішніх мереж каналізації, влаштовано водовідведення, піщано-щебеневу основу основу і мощення з гранітних плит; виконано роботи з озеленення території, проведено мережу підсвітки та влаштовано освітлювальні прилади в мощенні, а також виготовлено і змонтовано вуличні меблі.

У відповідь на інформаційний запит 032.ua в управлінні охорони історичного середовища Львівської міськради нам повідомили, що у 2015 році управління оплатило ЛМКП “Львівводоканал” 103 288,00 грн. за заміну та підключення каналізаційних труб на пл. Митній.

У 2016 році по об’єкту “Капітальний ремонт на території пл. Митної” управління профінансувало роботи на суму 3 758 331,07 грн., з них було оплачено: 58508,28 грн. ПП “НВП “Рутенія” за виготовлення проектно-кошторисної документації; 58 525, 53 грн – ФОП Онисько Т. за здійснення технічного нагляду; 7668,00 грн. – ДП “Укрдержбудекспертиза” у Львівській області на проведення експертизи проектно-кошторисної документації; 3633629,26 грн – ТзОВ “Арка Пік” за виконання робіт з капітального ремонту пл. Митної.

У 2017 році управління профінансувало робіт на суму 1032977, 79 грн, з них було оплачено: 1016416,80 грн – ТзОВ “Арка Пік” за виконання робіт і 16560, 99 грн. ФОП Онисько Т. за здійснення технічного нагляду.

Загалом виходить, що управління охорони історичного середовища Львівської міськради профінансувало робіт з ремонту площі Митної на 4 894 536, 86 гривень.

Сума чимала, тому 032 вирішив дізнатись, кому належить компанія, яка підготувала проектно-кошторисну документацію, хто є власником фірми, яка робила капітальний ремонт площі Митної і хто ж здійснював технічний нагляд за ремонтом. 

Ми з’ясували, що проектно-кошторисну документацію робило підприємство, яке належить родині екс-начальника управління архітектури Львівської міськради, а один із власників компанії, яка робила ремонт, балотувався до обласної ради Івано-Франківська. Окрім цього, ми дізналися, що технічний нагляд за ремонтом здійснював ФОП, який зареєструвався за два місяці до того, як площу Митну закрили на ремонт. 

***

ПП “Науково-виробнича фірма Рутенія”

Проектно-кошторисну документацію виготовляло ПП “Науково-виробнича фірма Рутенія”.Як ми з’ясували, належить компанія родині Юрія Криворучка, який із 2006 року по 2012 рік обіймав посаду головного архітектора Львова і був начальником управління архітектури Львівської міської ради.

Судячи із біографічної довідки екс-архітектора, керував він підприємством на початку його створення – у 1992 році.

Зараз, згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, засновником компанії є Криворучко Ярина Юріївна, а керівником компанії з 2011 року є Криворучко Ольга Юріївна.

Додамо, що Криворучко Ярина Юріївна є керівником у ТзОВ “Бравіос”, яке виготовляє дизайнерські поштові скриньки.

***

ТзОВ “Арка Пік”

Згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, компанію “Арка Пік”, яка здійснювала капітальний ремонт площі Митної, заснували ще у 2007 році.


Реклама

А поділитися?