Хто ви, пане Татомир?

logo
36212_hto_vi_pane_tatomir.jpeg


Заступником прокурора області призначено людину, яка лише місяць працює в органах прокуратури

Ним став Юрій Татомир, ще донедавна відомий як активіст ГО “Розвиток громади”. Після того як у липні цього року пан Татомир увійшов до нового складу Консультативної ради при прокуратурі Львівської області, у нього почалося неймовірне кар’єрне зростання, пише газета “Експрес”.

Уже в серпні Юрій Татомир увійшов до апарату прокуратури області. На зборах учасники Консультативної ради при обласній прокуратурі обрали з-поміж 5 претендентів на посаду заступника начальника управління представництва

інтересів громадянина або держави в суді прокуратури Львівської області саме його. Такий вибір нібито грунтувався на тому, що раніше цю кандидатуру підтримали 20 громадських організацій. Що це за громадські організації — не уточнювалося.

На той час Юрій Татомир був директором ТзОВ “Барбадос”, тому виконувати свої обов’язи на новій посаді почав лише у вересні. І от у середині жовтня, невідомо за які заслуги, генпрокурор Юрій Луценко призначає його заступником прокурора Львівської області. Про це голосно не повідомляли. Інформація з’явилася на сайті облпрокуратури: у розділі “Керівництво” серед заступників вписали Юрія Татомира.

Ми проаналізували декларацію про доходи нового заступника прокурора області. Отож, заробив він торік 98 010 гривень (17 010 — зарплата, 1000 — страхові виплати, а 80 000 — дохід від відчуження рухомого і нерухомого майна). Дружина декларанта за минулий рік отримала дохід у розмірі 56 883 гривні (47 507 — зарплата, решта — матеріальна допомога). Ні житла, ні автомобілів у сім’ї, згідно з декларацією, немає, є лише 0,13 гектара землі у власності дружини Юрія Татомира.

Проте дуже цікавою виявилася діяльність ТзОВ “Барбадос”, директором якої був нинішній заступник прокурора. Офіс цієї приватної фірми — у Рівному. Проте підприємство має мисливські угіддя у Костопільському та Сарненському районах. П’ять років тому (тоді Юрій Татомир ще не був директором фірми) проти товариства розпочали кримінальне провадження за незаконну спробу продати 18 тисяч гектарів лісу.

Ця справа дійшла до Адміністрації Президента. Під час перевірок у мисливському угідді виявили незаконно споруджені вольєри, в яких тримали 24 дикі кабани. Та коли знову перевірили діяльність підприємства, то вольєр і тварини зникли. Угіддя у фірми так і не забрали. А перед тим як директором ТОВ “Барбадос” став пан Татомир, згорів мисливський будинок і два автомобілі фірми — “Land Rover Discovery” та “Mitsubishi Pajero”.

Кажуть також, що Юрій Татомир дуже наближений до екс-депутата Верховної Ради від партії “Свобода” Ігоря Кривецького, якого пов’язують із діяльність ГО “Розвиток громади”.

Богданна МАРТИНИК


Реклама

А поділитися?