«Хтось заплатив громаді за цю землю?» – Садовий про затвердження детального плану території на розі вулиць Кульпарківської та Трускавецької

logo
108633_htos_zaplativ_gromadi_za_cju_zemlju_sadov.jpeg


47482Виконавчий комітет Львівської міської ради переніс розгляд питання щодо затвердження детального плану території на розі вулиць Кульпарківської та Трускавецької. Як заявив під час обговорення питання заступник міського голови Андрій Москаленко, потрібно провести повторне громадське обговорення, передає ІА Дивись.info.

«На громадське обговорення прийшло 20 людей, а в голосуванні прийняло участь 200 їхня позиція кардинально різниться. Треба провести повторні слухання в неділю коли люди зможуть прийти висловити свою думку як має розвиватися ця частина району. Там розвивається багато житлових комплексів, питання яка там буде інфраструктура», – заявив Андрій Москаленко.

«А що в нас стоїть задача забудувати кожен клаптик житлом, вбити все що дає розвиток місту? На цій території була стоянка, як тимчасова можливість для людей ставити свої машини. Ця ухвала двічі ветувалася міським головою, коли міняли цільове призначення і далі пхають ухвалу щоб забудувати. Хто приймав рішення про детальний план? Я хочу мати повністю всю хронологію по цьому питанню, бо це мене бентежить. Там мешкають люди – чому ніхто не питає думки людей. Проведіть повноцінне слухання з мешканцями. Це міська земля і місто її нікому не продавало. Земля колись була вільна, її дали в оренду під паркову. Потім власники почали цією парковкою торгувати і сьогодні там хочуть збудували житловий комплекс. Хтось заплатив громаді за цю землю?», – обурився міський голова Андрій Садовий.

Він запропонував перенести розгляд питання.


Реклама

А поділитися?