Ігри героїв. Поранені бійці АТО та люди з інвалідністю взяли участь у змаганнях у Львові

logo
40941_igri_gerojiv_poraneni_bijci_ato_ta_ljudi_.jpeg


Учасники Ігор показують іншим людям з інвалідністю, що можна жити повноцінним життям. 

У Львові відбулися “Ігри героїв”, у яких взяли участь поранені бійці АТО та люди з інвалідністю з різних областей України.

Змагання відбувалися у вигляді естафети, під час якої учасники підтягувалися на перекладинах, піднімали штангу, повідомляє прес-служба Держприкордон служби.

“Однак важливо було не перемогти, а показати, що життя після поранення чи травми триває, що не варто впадати у відчай, що треба бути прикладом стійкості і мужності”, – йдеться у  повідомленні.

Читайте також: День танкіста: у свято українські панцирники влаштували ефектне змагання

Одним із учасників змагань був військовослужбовець Львівського прикордонного загону майор Юрій Козловський. Він отримав поранення у Краматорську.

До слова, “Ігри героїв – загальноукраїнський проект, який відбувається у різних регіонах країни для поранених бійців АТО та цивільних осіб з інвалідністю. Головною метою змагань є психологічна та фізкультурно-спортивна реабілітація поранених воїнів, соціальна адаптація людей з інвалідністю та популяризація спортивного руху.

На своєму прикладі учасники Ігор показують іншим людям з інвалідністю, що можна жити повноцінним активним життям. 

Нагадаємо, раніше у Миколаєві презентували всеукраїнську програму “Ігри героїв”. Показати, чого можна досягти, займаючись кросфітом, приїхали восьмеро колишніх військових, які втратили на війні кінцівки. 

ТСН. 19:30
19 листопада, 21:05

Вони зняли камуфляж та склали зброю, але не склали рук і не зневірились. У Львові бійці АТО, які вижили після тяжких поранень, зійшлися позмагатися в кросфіті. Це спортивна дисципліна, яка поєднує елементи важкої та легкої атлетик. Тож, незважаючи на протези та інвалідні візки, спортсмени дивували львів’ян своєю міццю та витривалістю.

До обраного


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...