Ініціативу Zero Waste можуть зробити стратегією поводження з відходами у Львові

logo
105194_iniciativu_zero_waste_mozhut_zrobiti_stra.jpeg


Депутати міськради розглянуть проект на сесії в четвер, 29 червня.Фото: ua-ekonomist.com

Фото: ua-ekonomist.com

Zero Waste може стати офіційною стратегією ТПВ у Львові, повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» заступник міського голови Львова з розвитку Андрій Москаленко.

«Документ є квінтесенцією напрацювань та обговорень ще з січня. Дякую Zero Waste Lviv за активну працю.Тепер це залежить від депутатів – щоб вони підтримали» — написав Москаленко.

За його даними, основним пріоритетом програми є перехід від управління відходами до управління ресурсами з фокусом на мінімізацію відходів. Автори програми очікують, що до 2019 року вдасться скоротити обсяг відходів на одного жителя на 30%.

З проектом стратегії можна ознайомитися тут.

Водночас депутат Львівської міської ради від партії «Народний контроль» Ірина Оршак на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук» заявила, що проект її ухвали “Про затвердження концепції сортування ТПВ», відповідним чином оголошений, завізований та доопрацьований разом з керівництвом департаменту поводження з ТПВ, спочатку був внесений до пропозицій щодо порядку денного сесії 29 червня, однак  23 червня зник з порядку денного.

«А 23.06.17 мій проект ухвали ЗНИКАЄ з порядку денного сесії і… з’являється інша “альтернативна” ухвала “імені міського голови” авторства його заступника А.Москаленка» — написала  депутатка Львівської міськради.

Вона вимагає не порушувати закон та повернути проект ухвали її авторства щодо поводження з ТПВ був повернутий до порядку денного. На думку Ірини Оршак, така заміна сталася через те, що вона представляє партію «Народний контроль».


Реклама

А поділитися?