Іноземці везли на Львівщину 60 кг гашишу

logo
127865_inozemci_vezli_na_lvivwinu_60_kg_gashishu.jpeg


Новини, 04.09.2017

04.09.2017, 16:01

гашиш, Рава-РусскаяНа Львівщині СБУ попередила контрабанду наркотиків до України на десять мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Співробітники Служби безпеки України спільно з прикордонниками і митниками, під процесуальним керівництвом прокуратури попередили на Львівщині контрабанду великої партії наркотиків. У пункті пропуску “Рава-Руська” правоохоронці виявили у розбитому автомобілі, який на евакуаторі намагалися ввезти в Україну, майже 60 кілограмів гашишу, розфасованого у поліетиленові брикети. Вантаж, орієнтовною вартістю майже десять мільйонів гривень за цінами “чорного ринку”, супроводжували четверо іноземців.

Слідчими СБ України відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 305 Кримінального кодексу України, одному із затриманих вже повідомлено про підозру в скоєнні злочину.

На Львовщине СБУ предупредила контрабанду наркотиков в Украину на десять миллионов гривен. Об этом сообщает пресс-служба СБУ.

Сотрудники Службы безопасности Украины совместно с пограничниками и таможенниками, под процессуальным руководством прокуратуры предупредили на Львовщине контрабанду крупной партии наркотиков. В пункте пропуска “Рава-Русская” правоохранители обнаружили в разбитом автомобиле, который на эвакуаторе пытались ввезти в Украину, почти 60 килограммов гашиша, расфасованного в полиэтиленовые брикеты. Груз, ориентировочной стоимостью почти десять миллионов гривен по ценам “черного рынка”, сопровождали четверо иностранцев.

Следователями СБ Украины открыто уголовное производство по ч. 3 ст. 305 Уголовного кодекса Украины, одному из задержанных уже сообщено о подозрении в совершении преступления.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?