Ірландець побудує на Львівщині елеватор

logo
119665_irlandec_pobudue_na_lvivwini_elevator.jpeg


10.08.2017, 15:42

предприниматель, Ирландия, элеваторІрландський інвестор Джонатак Клібборн зацікавлений побудувати на Львівщині елеватор. Про це 10 серпня він заявив на зустрічі з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою, директором департаменту агропромислового розвитку Наталією Хмиз та очільником  управління інвестиційної політики Романом Матисом, повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Ірландський інвестор уже має невеликий бізнес в аграрній сфері в області, для цього залучив 100% власних інвестицій. Тепер Джонатак Клібборн зацікавлений в розширенні свого підприємства. Так, зараз бізнесмен, за сприяння Львівської ОДА, розпочав пошук земельної ділянки, до якої має певні технологічні вимоги, зокрема розташування поблизу залізниці для подальшого спрощення перевезення зерна. Як тільки питання з земельною ділянкою буде вирішено, інвестор готовий розпочати спорудження об’єкту. За попередніми підрахунками, спорудження можна завершити за 12 місяців.

Окрім того, у довготермінових планах підприємця з Ірландії і надалі розширювати свій аграрний бізнес саме на Львівщині. Джонатак Клібборн у майбутньому займатиметься і розведенням великої рогатої худоби й, відповідно, заготівлею м’яса та молочної продукції.

Ирландский инвестор Джонатак Клибборн заинтересован построить на Львовщине элеватор. Об этом 10 августа он заявил на встрече с председателем Львовской ОГА Олегом Синюткой, директором департамента агропромышленного развития Натальей Хворост и главой управления инвестиционной политики Романом Матисом, сообщает пресс-служба Львовской облгосадминистрации.

Ирландский инвестор уже имеет небольшой бизнес в аграрной сфере в области, для этого привлек 100% собственных инвестиций. Теперь Джонатак Клибборн заинтересован в расширении своего предприятия. Так, сейчас бизнесмен, при содействии Львовской ОГА, начал поиск земельного участка, к которому имеет определенные технологические требования, в частности расположение вблизи железной дороги для дальнейшего упрощения перевозки зерна. Как только вопрос с земельным участком будет решен, инвестор готов начать сооружение объекта. По предварительным подсчетам, строительство можно завершить за 12 месяцев.

Кроме того, в долгосрочных планах предпринимателя из Ирландии и в дальнейшем расширять аграрный бизнес именно на Львовщине. Джонатак Клибборн в будущем планирует заниматься разведением крупного рогатого скота и, соответственно, заготовкой мяса и молочной продукции.


Реклама

А поділитися?