Іспанський новачок Карпат: Слідкував за подіями в Україні, починаючи від побиття студентів на Майдані

logo
115318_ispanskij_novachok_karpat_slidkuvav_za_po.jpeg


Іспанський новачок Карпат Маріо Аркес розповів про адаптацію в Україні та поділився думкою щодо проведення матчів УПЛ у Маріуполі.

“Відверто кажучи, Львів мене відразу вразив. Помітно, що це європейське місто. Архітектура, інфраструктура, люди – все дуже подобається. Особливо припала до душі центральна площа, хотів би там жити. Також був біля пам’ятника Тарасу Шевченку, він справді неймовірний. Намагатимусь якомога скоріше пристосуватись до нових традицій та вивчити місто. Хочу стати ще одним українцем якомога швидше.

Вирішив для себе, що буду вчити українську мову. До речі, зараз самостійно через інтернет трішки навчаюсь. Також планую займатись з клубним перекладачем. Зізнаюсь, що у Львові складно знайти хорошого спеціаліста, який добре говорить одночасно українською та іспанською.

Чи був ти знайомий із непростою ситуацією в країні? Слідкував за подіями, починаючи від побиття студентів на Майдані. Прочитав чимало інформації про непідписання угоди з ЄС та подальші наслідки. Чому це не спинило мене? Приїхати сюди – виклик для мене. Вважаю, що ця країна має багато задатків аби розвиватися у майбутньому. Якщо я можу допомогти їй у цьому хоча б на один відсоток, то я це зроблю. Це справді важливо для мене.

Чи варто їхати грати у футбол до Маріуполя? Запевняю, що їхати туди мені не страшно. Я буду виконувати свою роботу та грати у футбол. Маю надію, що у нефутбольному плані все буде контрольовано”, – цитує Маріо Аркеса офіційний сайт Карпат.

Вацко: Аркес себе почуває Пірло, а в технічному та інтелектуальному футбольному рівні він – шнурівка правого бутса Пірло

Читайте найцікавіші новини футболу в соцмережах Facebook і Twitter, а також у Viber


Реклама

А поділитися?