Істина. Доброта. Терпіння: у Львові відкрилась міжнародна духовна виставка

logo
112059_istina_dobrota_terpinnja_u_lvovi_vidkrila.jpeg


З 18 липня до 4 серпня у Палаці мистецтв експонуватимуть твори художників із різних країн світу, об’єднаних під назвою «Мистецтво Чжень Шань Жень».

Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.

Картини виконані у стилі «Ренесанс» та містять глибокий підтекст: художники сподіваються надихнути людей пізнавати добру сторону своєї душі та нести добро у світ.

Багато художників, які представлені на виставці — етнічні китайці, які пережили страждання тюремних катівень, пройшли всі жахи переслідування за свої переконання та, зрештою, емігрували у різні країни.

Як розповіла у коментарі 032.ua співорганізаторка виставки, експозиція — історичного плану. Усі художники сповідують принцип Фалунь Дафа — прадавню систему морального і фізичного вдосконалення людини за принципом «Істина Доброта Терпіння».

Перша частина виставки базується на релігійних легендах і переказах, друга частина розповідає про поширення Фалунь Дафа у світі та комуністичні переслідування проповідників у комуністичному Китаї.

Додамо, що виставка побачила світ 2005 року і, станом на нині, об’їхала 80 країн і 2 тисячі міст. В Україні експозиція промандрувала 30 містами, у Львові її представляють втретє.

Вхід на подію вільний. Відвідувачам можуть провести ознайомчу екскурсію.

А поділитися?