Із часу пожежі на полігоні в Грибовичах міськрада надіслала 9 листів голові Малехова

logo
78203_iz_chasu_pozhezhi_na_poligoni_v_gribovich.png


Із часу пожежі на Грибовицькому полігоні ТПВ Львівська міська рада надіслала 9 листів голові Малехівської сільради про надання дозволу на розроблення детального плану території та заходи зі стабілізації тіла та рекультивації полігону – виділення земельної ділянки для проведення першочергових протиаварійних робіт на дамбі Грибовицького полігону. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Перший лист був надісланий від імені міського голови Львова – 07 червня 2016 р., останній – 22 березня 2017 р. Також листи надсилали департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР і виконавчий комітет. На загал було надіслано 9 листів: 2 листи від міського голови Львова, 3 листи від департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР та 4 листи від виконавчого комітету ЛМР.

«Минулого тижня за підписом міського голови було надіслано, в черговий раз, лист голові Малехівської сільради щодо виділення земельної ділянки для проведення першочергових протиаварійних робіт на дамбі Грибовицького полігону, щоб місто могло отримати повноцінну експертизу і негайно приступити до виконання протиаварійних робіт. Без надання такої земельної ділянки не можна отримати повноцінну експертизу на проект і виконати в повному обсязі першочергові аварійні роботи», – розповіли в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Нагадаємо, проект з «Протиаварійних заходів та робіт з посилення дамб відстійників фільтрату на полігоні ТПВ м. Львова» розглядає «Укрдержекспертиза». Без виділення земельної ділянки не можна отримати повноцінну експертизу на проект.


Реклама

А поділитися?