Із дахів у Львові падає сніг: мешканців просять повідомляти на гарячу лінію

logo
39182_iz_dahiv_u_lvovi_padae_snig_meshkanciv_pr.jpeg


Мешканці центральної частини міста скаржаться на сніг, що падає з дахів на людей та машини. Львів’ян просять бути обережними, звертати увагу на обмежувальні стрічки та повідомляти про небезпеку на гарячу лінію міста.
Фото: foff4ik.at.ua/

Фото: foff4ik.at.ua/

Сьогодні, 14-го листопада у місті тривають роботи з прибирання снігу, очищення доріг та відновлення стабільної роботи усіх служб. Як повідомила у коментарі для Tvoemisto.tv Галина Кушка, начальник відділу житлового господарства Галицької райадміністрації, у центральній частині міста старої забудови падіння снігу відбувається досить часто через особливості конструкції дахів.

«На території створили спеціальну бригаду. Де є можливість доступу через горище – сніг скидають, де немає – огороджують сигнальною стрічкою. Гаряча лінія працює, львів’яни можуть повідомляти про небезпеку. Скарги вже надходили від мешканців вулиць Дорошенка та Винниченка», – зазначила Галина Кушка.

Відтак, комунальники просять львів’ян бути обережними та дотримуватися простих заходів безпеки:

– Якщо є огороджувальна сигнальна стрічка – не ігнорувати її й не піднімати, а обходити небезпечне місце.

– Не паркувати автомобілі на вузьких тротуарах біля будинків, що не дозволяють одразу розпочати роботи зі скидання снігу з дахів і сповільнюють усунення небезпеки.

– Повідомляти про падіння снігу на машини чи людей на гарячу лінію міста (032-297-59-11 з мобільних телефонів; 15-80 зі стаціонарних телефонів).

Нагадаємо, Львівська міська рада запустила сервіс  http://lviv.art-security.com/report/graph, де можна відстежити роботу комунальної снігоприбиральної техніки в режимі онлайн. У вкладці «Мапа» користувачі можуть спостерігати, яка техніка і де саме зараз працює в режимі реального часу. Також, на сервісі показано звіт роботи комунальної техніки за добу.

Опублікувала Людмила Рубцова


Реклама

А поділитися?