Із Львівського музею зникла майже сотня стародруків (Відео)

logo
53062_iz_lvivskogo_muzeju_znikla_majzhe_sotnja_.jpeg


prostir.museum

Викрадені стародруки датуються 16-17 століттям. Експерти заявляють, на чорному ринку їхня вартість може сягати десятків мільйонів доларів

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом зникнення майже сотні стародруків із Львівського музею. Про це повідомляє місцева поліція. Книги та два манускрипти поцупили з фондів картинної галереї.

“У результаті здійснення перевірки наявності предметів зберігання у Музеї мистецтва староукраїнської книги Львівської національної галереї мистецтв ім. Б.Г. Возницького уповноваженою до цього комісією виявлено факт відсутності значної кількості стародруків та рукописів, які мають мистецьку та матеріальну цінність”, – йдеться у повідомленні.

Пропажу виявили наприкінці минулого року під час ревізії музейного фонду. Утім, знати точну кількість зниклих раритетів натепер не є можливим. Аналогічну перевірку у музеї  проводили 10 років тому.

Викрадені стародруки датуються 16-17 століттям. Експерти заявляють, на чорному ринку їхня вартість може сягати десятків мільйонів доларів. В музеї припускають: зниклих  пам’яток може бути більше.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...