Із сміттєвої проблеми Львова треба забрати політичний піар – Зубко

logo
102839_iz_smittevoji_problemi_lvova_treba_zabrat.jpeg


Віце-прем’єр сподівається, що сьогодні у Львові розроблять антикризову маршрутну карту для вирішення сміттєвої проблеми.Фото: Житомирська ОДА

Фото: Житомирська ОДА

«Сьогодні у Львові маємо напрацювати антикризову маршрутну карту, визначити людські і технічні ресурси, відповідальних і час, потрібний для вирішення проблеми сміття у місті», – про це написав на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук» віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко у рамках робочої поїздки до Львова.

Як зазначено у пості, держава завжди приходить громадам на допомогу, якщо є надзвичайна ситуація, як це було в Авдіївці чи Балаклеї. Однак у Львові надзвичайної ситуації немає, «креативна й інноваційна громада міста потребує допомоги». Урядовець підкреслив, що «ми разом здатні вирішити цю проблему.

На його переконання, із сміттєвого питання треба забрати політичний піар.

«Це – господарське питання, яке потрібно вирішувати з управлінським досвідом», – підкреслив він.

Нагадаємо, що сьогодні у Львові під головуванням Віце-прем’єр-міністра-міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України відбудеться нарада за участі керівництва профільних міністерств та відомств щодо впорядкування питань поводження з твердими побутовими відходами.

Як писало Tvoemisto.tv, міський голова Львова Андрій Садовий очікує, що результатом сьогоднішнього засідання стане відкриття для Львова полігонів, щоби можна було вивезти накопчене сміття, а також виділення місту ділянки під резервний полігон.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...