«Я хотів би, щоб це була премія для Ірини», – Ігор Калинець про отримання Премії ім. С. Бандери

logo
140170_ja_hotiv_bi_wob_ce_bula_premija_dlja_irin.jpeg


kalynec igor 1199Фото: ЗІКСьогодні, 9 жовтня, Ігор Калинець отримав Обласну премію імені Героя України Степана Бандери за громадську діяльність.

«Мені дали премію за громадську діяльність. Але для мене не це основне. Чому я хотів отримати цю премію? Я її хотів для своєї покійної дружини. За упорядкування 10-томника її праці. Торік я довідався, що упорядники 10-томного видання Чорновола отримали таку премію. І я подумав, що ця премія може бути і за її працю, що вона того вартує. Тобто я хотів би, щоб це була премія для Ірини. Для мене це премія для Ірини, для неї», – так прокоментував Форпосту отримання відзнаки імені Степана Бандери письменник і громадський діяч Ігор Калинець.

Також Ігор Калинець додав: «Я був головою побудови пам’ятника Степану Бандері. Цього року я видав книжку про побудову цього пам’ятника. Також я маю інші заслуги для тої премії.  Але я вважаю для себе і буду казати усім, що ця премія за те, що я видав працю Ірини Калинець. Це для мене було основною причиною, чому я подавався на цю премію. Це була моя мотивація».

Також Премію отримали Ігор Загребельний за політичну діяльність та Михайло Романюк за науково-навчальну національну державотворчу діяльність. Кожен із переможців отримає призовий фонд у розмірі 20 тисяч гривень.  


Реклама

А поділитися?