“Я поспішаю!”: Львів’яни-пішоходи ігнорують сигнали світлофора

logo
41803_ja_pospishaju_lviv_jani_pishohodi_ignoruj.jpeg


У вівторок, 22 листопада, у Львові трапилося смертельне ДТП. Водій легковика збив молоду жінку, яка перебігала дорогу на червоне світло світлофора.

Кореспондент 032.ua вирішила поспостерігати, як львів’яни дотримуються правил дорожнього руху.

Для спостереження обираємо один із переходів на вулиці Підвальній. Очікувати на порушника довго не прийшлося. Дівчина, вийшовши з маршрутки, одразу перебігла дорогу на червоне світло.

“Вибачте, я поспішаю”, – так відповіла незнайомка на наше зауваження.

unnamed (7)

unnamed (4)Далі проігнорувати світлофор вирішив чоловік пенсійного віку. Він перетнув дорогу і взявся виправдовувати себе.

“Машин ж не було, тому я скоренько перейшов. Просто маю зустріч, на яку запізнююся”, – додав чоловік і попрямував на площу Ринок.

unnamed (6)

За півгодини експерименту ми нарахували добрий десяток порушників. Найчастіше дорогу на червоне світло перебігають старші люди. Усі без винятку свій вчинок аргументують тим, що сильно поспішають.

Тим часом львівські поліцейські кажуть, що вони активно відстежують пішоходів-порушників. Якщо людина порушила правила дорожнього руху, то їй світить штраф у розмірі 51 грн.

“Ми часто стикаємося з тим, що люди ігнорують світлофор. Час від часу це призводить до аварій. Оскільки штраф є мізерний, то він, мабуть, не всіх лякає”, – зазначили у прес-службі патрульної поліції Львова.

unnamed (5)

“032.ua”


Реклама

А поділитися?