Як депутати міськради розглядали петиції про підтримку будівництва сміттєпереробного заводу у Львові

logo


У четвер, 20 вересня, депутати Львівської міськради розглянули одразу кілька петицій, які стосувались будівництва сміттєпереробного заводу у Львові на вулиці Пластовій,13.

Як повідомляє кореспондент 032.ua, депутати розглядали два проекти ухвал, які стосувалися петицій львів’ян про заборону будівництва сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій, 13 і пошук нової ділянки для будівництва заводу за межами  Львова.

Першу ухвалу підтримало тільки 12 депутатів, другу – 16, відтак жодну із цих ухвал на підтримку петицій депутатами не було прийнято.

Згодом депутати розглянули ще одну ухвалу, яка стосувалася підтримки будівництва сміттєпереробного заводу у Львові.

Після тривалого обговорення 31 депутат проголосував «за», 3 — «проти» та один депутат утримався.

Нагадаємо, 9 липня завершився термін подачі документів для компаній, які мають намір взяти участь у тендері з будівництва заводу з механіко-біологічної переробки ТПВ у Львові.

Збудувати сміттєпереробний завод у Львові готові 12 компаній із 11 країн світу.

Як раніше писав 032.ua, завод буде на вулиці Пластовій,13. Працюватиме він на основі механіко-біологічної технології переробки. Замовником будівництва є ЛКП “Зелене місто”.

1-го червня, в Києві відбулося підписання кредитних договорів між ЄБРР міською владою Львова та Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P), щодо виділення коштів на будівництво сміттєпереробного заводу у Львові та рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Львів отримає 25 мільйонів євро кредиту від ЄБРР, які має повернути впродовж наступних 13 років. Ще 10 мільйонів євро повертати не потрібно, адже ці кошти виділяються на грантових умовах.

6-го липня, в Києві презентували  та офіційно передали Львову документацію ТЕО в рамках “Стратегії поводження з ТПВ” та проекту сміттєпереробного заводу, яке для нашого міста підготувала французька компанія “Egis”.

Фото на головній: прес-служба ЛМР.