Як і хто грабує львів’ян у маршрутках (Фото)

logo
116811_jak_i_hto_grabue_lviv_jan_u_marshrutkah_f.jpeg


Як і хто грабує львів’ян у маршрутках – на сторінці Варти-1 анонімний дописувач розмістив фото, на яких зафіксував момент грабежу літнього чоловіка в маршрітці №16 (їде від ТЦ “Іскра”. Також зафіксовано обличчя грабіжників, – пише galinfo.

Авторка фото додала такий текст: “Цей пост мала б написати ще у четвер, було б актуальніше. Проте…. Отже, суть посту. Повертаючись маршруткою 16 від ТЦ Іскра, спостерігала наступну картину. До літнього мужчини підсів молодий хлопчина та намагався “почистити” спортивну сумку, а також кишені. Хлопчина їхав з трьома колегами, які оточили мужчину так, щоб інші пасажири не мали можливості щось помітити.

null

null

null

Фото: соціальна мережа

Також хлопці активно шукали нову жертву серед пасажирів, які заходили до маршрутки. Додаю фото. Прикмета хлопчини, який, власне, перевіряв кишені горе-пасажира – на кожній стопі є наколка, каліграфічним почерком — “,,,, дорогу.” Повністю прочитати не було можливості із-за ремінців взуття. Якщо це чиїсь колеги-друзі-знайомі — проведіть навчально-виховну роботу… ну, або на Ваш розсуд…. На фото – хлопчина майже бритоголовий, поруч – його жертва, поруч жертви стоять два колеги кишенькового злодія, та хлопчина у сорочці в клітинку (на жаль, не мала можливості його сфотографувати) – це четвертий з компанії”…


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...