Як рятуються від спеки львів’яни

logo
116683_jak_rjatujutsja_vid_speki_lviv_jani.png


Спека забирає сили у львів’ян. Чимало містян у таку погоду скаржаться на погане самопочуття. Багатьом дошкуляє головний біль та спрага.

«Дуже багато п’ють люди, водичку просять і щось від болю голови. Багато звертається з сильним болем голови, з високим тиском, на серце зле людям, слабо. Навіть молоді, до 20 років, скаржаться», – каже провізор Ірина Дмитрівна. 

За її словами, найбільше покупців в аптеці вранці, до 11 та після 18-ї.

А от оновлений фонтан на площі Митній став одним із місць, який у таку спеку масово притягує до себе дітей.

Кореспондент «Львівської хвилі» Іванна Лаврик бачила, як там вони плюскаються у воді і рятуються від спеки.

Свого дворічного внука на площу Митну спеціально привезла і пані Зіновія. Жінка мешкає біля Привокзального ринку. «З внуком Тарасиком ми прийшли трошки похлюпатися, бо дуже жарко. Ми вже тут є біля півтора години і я його не можу додому забрати», – розповіла вона.

Хлюпочеться у фонтані і малеча пані Мирослави: «Дуже спекотно у Львові. У кам’яних джунглях тут не особливо є куди подітися, а тут весело, гарно і доволі безпечно. Йому весело, любить тут прийти побавитися, а тим більше ми живемо недалеко і мокрий одяг швидко можна змінити».

Щасливих дітлахів рідні знімають на камери і фотографують. Щоб до таких моментів можна було повернутися і згодом. Малюки у захваті.

Нагадаємо, впродовж тижня денна температура сягатиме 30-35 градусів. Та й опадів найшвидше слід очікувати лише 3 серпня. Про це інформує Львівський регіональний центр з гідрометеорології.

Аби вберегти себе від спеки слід пити багато води. Медики також радять уникати влітку вживання алкоголю, особливо це стосується важких алкогольних напоїв.

Крім того, у спекотні періоди необхідно знизити звичайну фізичну активність.

Loading…

А поділитися?