Як СБУ проводила на Львівщині антитерористичні навчання і ліквідовувала «диверсантів»

logo
114778_jak_sbu_provodila_na_lvivwini_antiteroris.jpeg


Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України у Львівській області провела планові тактико-спеціальні антитерористичні навчання, які тривали на території області 23-25 липня. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі УСБУ Львівщини.

У навчаннях взяли участь представники національної поліції, Нацгвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, прикордонників, підрозділі Збройних сил України, органів державної влади та інших суб’єктів боротьби з тероризмом.

За сценарієм група диверсантів планувала здійснити теракт на одному із військових об’єктів чи підприємствах критичної інфраструктури регіону. Умовні «терористи» імпровізували, обираючи тактику поведінки, що дало змогу змоделювати максимально складний розвиток ситуації.

Учасники навчання, в умовах наближених до реальних, теоретично та практично відпрацювали алгоритм протидії диверсійно-розвідувальним групам, виявлення та нейтралізації терористів, знешкодження вибухових пристроїв. Керівництво Антитерористичного центру високо оцінило рівень підготовки та взаємодії учасників навчань.

Фото: СБУ Львівщини

А поділитися?Вам має сподобатись...