Як у Львові відбувся фестиваль «Місто професій»

logo


032.ua пропонує вашій увазі огляд про те, як у Львові провели ярмарок професій для дітей. Під час фестивалю дітлахи мали змогу спробувати себе у 100 професіях, а саме у ролі поліцейських, лікарів, кінологів, журналістів, пожежників, кулінарів та інших фахах. Про те, як діти освоювали різні спеціальності та заробляли свої перші гроші Ви можете дізнатись у нашому огляді.

«Місто професій» цього року у Львові проводять втретє. Головна мета цього масштабного заходу – зорієнтувати дітей у світі професій. На вході у «Місто професій» кожна охоча дитина отримувала паспорт та карту професій, а пізніше їй пропонували влаштовуватись на роботу. Опісля в паспорт вписували усі професії, у яких дитина себе спробувала, а от умовні гроші, які видавали роботодавці малеча мала змогу обміняти на подарунки.

Професія вогнеборця.

«Місто професій» вже напевно стало традиційним і для Львова, і для інших міст України. Цьогоріч фестиваль проходить у парку імені Івана Франка. Цей захід створений для того, аби діти змогли уявити, які існують професії та які їхні особливості. Сьогодні на фестивалі вогнеборці представлені не лише пожежниками, але й хіміками-рятувальниками, кінологами, піротехніками і диспетчери 101.

«За допомогою такого заходу діти знають, що у будь-якій небезпечній ситуації до них прийдуть на допомогу, обов’язково їх врятують і що вогнеборці – це їхні друзі. Сьогодні діти виконують певні завдання, зокрема, пожежники за допомогою вогнегасника мають погасити умовний вогонь», – Христина Авдєєва.

BakrqZhxYRo

Також, усі охочі дітлахи мають можливість сфотографуватись у салоні справжньої пожежної машини.

lGKVW3FDsEI

svD5vK4MXrY

Кінолог.

«Ми проводимо дітям лекції про те, як проводится робота із собаками, для того, аби вони могли віднайти той чи інший об’єкт. Собаки виконують пошуки у лісі, а також допомагають виявити наркотичні та вибухові засоби. Аби спробувати себе у професії кінолога діти повинні прослухати лекцію, а тоді правильно відповісти на конкретні завдання. Якщо діти вірно відповідатимуть на запитання, тоді отримуватимуть умовні гроші, які пізніше зможуть обміняти на подарунки», – розповів кінолог Віталій. Також у дітей була можливість погладити собаку та сфотографуватись.

zXyDvG9fDPQ

YXv7uKKJElo

Оперативно-рятувальна служба.

Головним завданням у цій професії є умовна переправа через якусь перешкоду.

«Сьогодні ми дітям хочемо показати те, як потрібно долати перешкоди у гірській місцевості. Діти повинні собі уявляти, що під мотузкою знаходиться перешкода, до прикладу ущелина, прірва. В результаті дитина повинна переправитись із однієї сторони на іншу», – рятувальник Микола Білик.

1PiHKFkuZ8c

pdIG0opUorE

Хімік-рятувальник.

«У нас є стіл, де є розведена певна речовина і дітки за допомогою приладу дозор визначають, де саме є вона. В результаті малеча отримує бали, а опісля умовні гроші, які пізніше зможуть обміняти на морозиво», – розповів хімік Володимир Куць.

Також усі охочі діти мають можливість поміряти протигази та спецодяг.

6QVqtKIfzbg

Професія лісоруба.

«Сьогодні у нашій зоні діти освоюють кілька професій, зокрема, це професія лісоруба, адже вони імітують різ дерева дитячими пилами, а також газонокосарками та мотокосами. Гроші діти заробляють тоді, коли виконають різи пилою або покосять газонокосаркою або мотокосою», – Олег Солодкий.

PcmK2FVV5cw

rDsBMmipS0c

Професія лікаря.

Дітки проводять маніпуляцію, роблять уколи, можуть тиск поміряти, вони самі обирають певний вид медичної процедури”, – розповіла медичний працівник Юлія.

Усі діти, які брали участь у акції отримували умовні гроші. Опісля ці гроші вони мали змогу обміняти на різноманітні призи.

8ZGurryJH3c

83Dfy8f5J2s

Професія кулінара.

«Сьогодні ми із дітками ми займаємось імпровізованою кухнею. Ми із дітками готуємо супчик,капусняк,суп-пюре, компоти. Вони вчаться, які можна інгредієнти давати, а які ні. Малеча заробляє гроші, якщо правильно виконує завдання, а саме кидає у банячок інгредієнти. Також дітки відгадують загадки, чистять на швидкість квасолю або передають на швидкість інгредієнти над головою. Ми навчаємо дітлахів усіх тонкощів приготування будь-якої страви», – кулінар Олег Пригода.

8xOkA-Nvmdw

M4CqOnkD6I8

DsB-97IhrxE

Професія танцюрист.

«Сьогодні на фестивалі ми показуємо діткам, що спорт – це життя. За допомогою танцю діти розвивали свою харазматичність, пластику,були більш впевнені у собі. Під час флешмобу малеча буде танцювати східні танці, а пізніше найкращі отримають подарунки», – розповіла танцюрист Анна.

pUwbabzXwN8

m8d7UeagZXs

Професія майстер із валяння.

«Якщо дитина обере це своєю професією, то вона зможе виготовляти валяні шалики, прикраси. Діти сьогодні вчаться робити іграшки, адже їм це дуже подобається. Малечу ми вчимо цієї давньої техніки, а саме виробляти вироби з вовни», – розповіла майстер із валяння Наталя.

 T51d8RGORes

QuGY9dPHi-E

Цікавим було те, що цього року організатори фестивалю ввели дрес-код: кожен відвідувач, який прийшов у вишиванці, отримав 50 додаткових балів. Якщо батьки також були одягнуті у вишиту сорочку, то бонуси додавали у паспорт дитини.