​Ями на дорогах, “польські бляхи” та лисі Карпати – візуалізація логотипу Львівщини

logo
114340_jami_na_dorogah_polski_bljahi_ta_lisi_kar.jpeg


Питанням про те, чи доцільно Львівщині створювати новий логотип задався фахівець із комунікацій Петро Нек.

Про це пише інформаційний ресурс “Твоє Місто”, – передають “Львівські”.

Чоловік не бачить ні найменшого сенсу в тому, щоб витрачати навіть 150 000 гривень для створення нового лого для Львівського регіону. Нещодавно на сайті ProZorro з’явилось повідомлення про закупівлю послуг на розробку заходів з промоції Львівщини – розробку брендбуку. Як вважає автор, ідея хороша, адже можна “освіжити” всім відомого “львівського лева”, крім того, ціна не досить висока – 150 тисяч.

Однак головне питання в тому, чим допоможе новий логотип регіону насправді.

За словами Петра, 3 роки тому у ЛОДА вже представляли нове лого для регіону, однак воно «не прижилось». До проблем, чому саме новий логотип не прижився, автор не звертається, проте запитує: а для чого повторювати ці дії і чи саме зараз це робити доцільно.

Серед вимог, які поставлені до вже готової роботи: відповідність дійсності, правдоподібність та інші. За логікою, ми мали б зобразити ями на дорогах, машини на польській реєстрації, проблема вирубки лісів тощо. Автор надає свою візуалізацію.

Джерело зображення: "Твоє місто"Джерело зображення: “Твоє місто”

“Сергій Брін створив перший логотип Google в безкоштовному графічному редакторі Gimp. Це лого з незначними модифікаціями існувало шістнадцять років. Львівська ж обласна державна адміністрація за п’ять років уже втретє планує кардинально поміняти логотип області. Не розуміючи, що, перш ніж загорнути щось у фантик, спершу слід зробити, аби воно смакувало як цукерка”, – завершує думку автор.

Нагадаємо, раніше “Львівські” повідомляли про те, що за 2-хвилинний ролик про Львів обласна рада заплатила 80 тисяч гривень.


Реклама

А поділитися?