Йому майже не допомагають, а час іде, – на Львівщині просять врятувати життя особливого хлопчика Олега

logo
112185_jomu_majzhe_ne_dopomagajut_a_chas_ide_na_.jpeg


20156080 1481522095250692 5111657071372801376 n“У мене дуже багато історій про дітей в лікарнях, але завжди є особлива історія і особлива дитина. І зараз самий особливий з усіх моїх дітей це Олег. У нього дуже мудрий погляд і коли він дивиться на мене, я часом забуваю, що йому всього 10 років. У нього чудова усмішка, дуже нечаста, але коли вона з’являється, то це як промінчик сонця, спочатку вона дуже боязка, а потім розгорається, набирає силу і стає такою теплою-теплою і щирою-щирою, що кожен раз це здається дивом”, – так пише про 10-річного Олега Казмірука Наталія Ліпська, директор БФ “Крила надії”.

За словами Наталії Ліпської, Олег один з тих “зачарованих хлопчиків” на яких дуже важко збираються кошти. “Ми декілька місяців пишемо про Олега в соцмережах, знімали передачі на ТV, ставили кешбокси і вішали оголошення, але гроші не збираються. І мені складно зрозуміти чому.

Може тому, що він виглядає старшим, ніж він є насправді, а підліткам в нашій країні допомагають рідко. Може тому, що він не лисий, як завжди онкодіти і тому його фото не чіпають, а може із-за надмірно дорослого погляду. Не знаю. Але йому майже не допомагають, а час іде. Залишилося зовсім нічого – півтора, максимум два місяці і ми катастрофічно не справляємося. На сьогодні з потреби в 120 тис є зібрані всього 10% і це просто…

Я не знаю, як ще написати про нього, так щоб зачепило, щоб люди відгукнулися і щоб ми встигли. У голові одні кліше і нічого путнього, але мені дуже треба знайти ці слова, щоб достукатися до тих людей, які можуть допомогти.

Адже це неправильно, що дитина помре тільки тому, що він не виглядає супержалістливо на фото або тому, що я не знайшла правильних слів, щоб розповісти про нього?”, – закликає про допомогу директорка БФ “Крила надії”.

ПриватБанк – 5168 7426 0673 8874 Наталя КазмірукПриватБанк – 5169 3305 1136 7333 (Ліпська Н.С. БФ “Крила надії” – карта фонду, лише для клієнтів ПриватБанку)http://krylanadiyi.org.ua/info/rekvizyty реквізити фондупризначення платежу -“добровільна пожертва для Казмирука Олега”

Також Форпост писав “У нас з’явилася величезна надія на одужання, – на Львівщині продовжується збір грошей для четвертокласника Олега Казмірука”


Реклама

А поділитися?