Юнак із Червонограда помер на операційному столі після “підозри на апендицит”

logo
41821_junak_iz_chervonograda_pomer_na_operacijn.jpeg


Хлопця віком 16 років 15 листопада госпіталізували до міської клінічної лікарн міста Чорвоноград із підозрою на апендицит.

Наступного дня о 10 годині його з палати було перевезено в операційну, однак з невідомих причин для батька уже за годину, об 11 год перевезли в реанімацію.

“Як пояснив завідувач відділення лікарні, “була одна зупинка серця і це так буває, нічого страшного”. Однак у вкрай важкому стані підключений до апаратів пролежав там до 18 листопада. Того дня приїхала швидка зі Львова, провела додаткове дослідження — на час, коли хлопчик вже перебував у комі”, — йдеться у розповіді з вуст очевидця у групі Варта 1.

Хлопця госпіталізували в лікарню “ОХМАДИТ” у Львові. “22 листопада хлопчик помер…Зі слів львівського лікаря, стало відомо, що є провина хірурга та анастазіолога Червоноградської лікарні, оскільки після дачі анастезії вони не змогли засунути трубку в дихальний шлях, а процедура вимагає спочатку проконтролювати дихальний шлях, а тільки тоді вводити анастезію. Також була не одна тривала зупинка серця”, — розповів очевидець.

Також стало відомо, що учора батько померлого юнака написав хаяву до Личаківського відділу поліції.


Реклама

А поділитися?