Юні футболісти СДЮСШОР «Прикарпаття» вперше за 15 років виграли у Львові

Минулими вихідними, 9-10 вересня, відбулися стартові матчі Дитячо-юнацької футбольної ліги України (ДЮФЛУ) у вищій та першій лігах.

Команда СДЮСШОР «Прикарпаття», яка є єдиним представником Франківщини у вищій лізі ДЮФЛУ, грала із львівським  «Карпатами». Справжню сенсацію створили вихованці Ігора Мельничука, які у Львові переграли однолітків із команди (U-17) з рахунком 3:2.

Франківці першими відкрили рахунок, на 10 хвилині зі штрафного відзначився Владислав Чиж. Львів’яни змогли зрівняти рахунок, але на 30-й хвилині Михайло Остапчук знову вивів іванофранківців уперед. На початку другого тайму Андрій Хома вразив ворота львів’ян втретє. До завершення гри господарі поля забили гол з пенальті, але на більше їх не вистачило. Матч обидві команди завершували в меншості — у франківців був вилучений воротар, у львів’ян — два польових гравці. Треба сказати, що СДЮСШОР «Прикарпаття» вперше виграло у Львові за останні 15 років.

В інших матчах команди СДЮСШОР, — відповідно U-16, U-15 і U-14 — поступилися львів’янам — 3:1, 3:0, 2:0.

Серед команд першої ліги ДЮФЛУ представники Прикарпаття виступили вкрай невдало. З восьми матчів вони виграли лише один — футболісти U-17 ФК «Калуш» переграли «Надію» із Копичинців – 2:1. В іншому матчі юні калушани зазнали поразки – 0:1.

Дебютант першої ліги НФК «Ураган» у двох матчах із львівською «Покровою» зазнав поразок — 0:2 та 0:3.

Команди «Тепловик-ДЮСШ-3» у матчах у Ковелі із «Ковель-Волинь» здобули одне очко. Нічию 1:1 зіграли юні футболісти 2001 р.н. Команда 2003 р.н. зазнала поразки — 3:0. ДЮФК «Ніка-05» із командою «Рух» зіграла унічию -2:2 та програла — 2:3.

Наступної суботи відбудеться другий тур. СДЮСШОР «Прикарпаття», U-17 та U-15, гратимуть у Франківську із чернівецькою «Буковиною», а дві команди U-16, U-14 вирушать до Львова на матчі з «Карпатами».

НФК «Ураган» і «Тепловик-ДЮСШ-3» гратимуть в Івано-Франківську — відповідно з «Опором» (Львів) і ДЮФК «Ніка-05».