Юні мукачівці – переможці Великоднього кубку у Львові

Тріумфальним на турнірі Великоднього кубку (Easter Cup), який відбувся у Львові з 30 березня по 2 квітня став виступ гравців «Мункача» 2008 року народження (тренер В’ячеслав Вакуленко).

Munkach-690x598

«Мункач» на турнірі був представленим двома командами. Тож команда «Мункач-1» у всіх семи матчах не залишила каменя-на камені від своїх суперників. У перший день змагань підопічні В.Вакуленка розгромили харківський «Арсенал» – 8:0 та хмельницький «Профібал» – 11:0.

Наступного турнірного дня наші юні гравці не залишили шансів одноліткам київського «Юніор Спорту» – 10:2 та команді ізмаїльського «Дунаю» – 5:1.

У заключний день змагань наші хлопці переграли львівський «Локомотив» – 5:1, а завершували турнір «мукачівським дербі» «Мункач-1» – «Мункач-2» – 3:0 – перемагає перша мукачівська команда й стає переможцем у своїй віковій групі.

«Мункач-2» посів п’яту сходинку в групі, поступившись «Дунаю», «Арсеналу», місцевому «Локомотиву» та колегам з «Мункача-1». Проте святкували вікторію над хмельницьким «Профібал» – 2:0 та київським «Юніор спорт» – 3:2.

Кращим бомбардиром на турнірі в цій групі став гравець «Мукнкача-1» Юрій Русин, а кращим гравцем також представник нашої команди – Андрій Горват.