Юрій Соловей пояснив чому підтримує Тимківа

logo
111104_jurij_solovej_pojasniv_chomu_pidtrimue_ti.jpeg


Сьогодні, 15 липня, Юрій Соловей, народний депутат України, у “Фейсбуці” прокоментував ситуацію із Львівським Бронетанковим Ремонтним заводом, та чому він підтримує Романа Тимківа, директора цього заводу.

«25 грудня 2015 року, кінець бюджетного року, АТО. Хто працює в бюджетній сфері мене зрозуміє. В Міноборони, як і в інших бюджетних установ, з’являється вільний залишок.

Є два варіанти – відправити назад в бюджет першого січня чи використати для армії. Приймають рішення – вирішують закупити двигуни (це не сємочки і не кока-кола на ринку), щоб встановити їх в подальшому на танки Т-72, щоб не пропали гроші. За два дні (!!!) знаходять двигуни, проводять закупівлю, гроші, які б пропали,  конвертуються в 40 двигунів, переважна частина з яких до цього часу не на танках, а заарештовані в рамках кримінального провадження, яке тягнеться з минулого року. Двигуни, які були законсервовані, оскільки 27 років не виробляються, єдиним виробником були заводи в Челябинську та Нижньому Тагілі, двигуни, які пройшли всі випробування, які підтвердили, що вони відповідають параметрам нових двигунів. Двигуни, частина з яких вже встановлені на танках, які знаходяться в АТО.

В результаті – п’ять чоловік в СІЗО (в тому числі керівництво Центрального-бронетанкового управління Міноборони, а також керіництво Львівського бронетанкового) за те, що хотіли зробити для Держави. До речі, це той самий Львівський бронетанковий, керівництво якого за останні два роки забезпечило поставки для армії нових зразків сучасного озброєння, якими гордиться Україна – “ДОЗОР-Б”, БРЕМ “ЛЕВ”, а сьогодні злочинці.

А НАБУ – герої, які викрили злочинну схему нібито поставки нових двигунів (27 років не випускаються), нібито підмінивши старими, хоча експертиза підтвердила, що 39 двигунів відповідають параметрам нових двигунів.

Насправді, це ніякі не герої. Це прості, дешеві та ще й неосвідчені популісти. Як народний депутат, прекрасно розуміючи значимість кожного слова, особливо в сторону НАБУ в цьому пості – я це стверджую, знаючи, що до будь-якого народного депутата довіри в суспільстві сьогодні нуль. Популісти, які для того, щоб донести суспільству, що тільки вони в цій державі є тими, хто бореться за справедливість та аргументувати свої зарплати в 200 тисяч гривень, готові переступати через долі людей та інтереси держави. Але, навіть якщо не буде жодної людини, яка мене підтримає – я все рівно переконаний, що я на правильному шляху.

P.S. Здорове суспільство почнеться тільки тоді, коли про винуватість людини можна буде говорити тільки після рішення суду, а не після прес-конференцій НАБУ, супроводжених гнівними постами псевдоборцями-антикорупціонерами, які такими є в першу чергу.

P.P.S. Тим, хто хоче реально та професійно розібратись в ситуації, прошу переглянути мій виступ в суді”,- пояснив нардеп.

Раніше йшлося про: Екс-депутата Івано-Франківської міської ради Романа Тимківа затримали працівники НАБУ


Реклама

А поділитися?