Канадські благодійники передали міській дитячій лікарні обладнання на понад 10 млн грн

logo
102181_kanadski_blagodijniki_peredali_miskij_dit.jpeg


Нейрохірургічне відділення міської дитячої клінічної лікарні отримало спеціалізоване медичне обладнання, яке дало змогу укомплектувати операційну на рівні передових світових клінік від канадської Фундації Темертей.Фото: Львівська міська рада

Фото: Львівська міська рада

Обладнання, загальною вартістю понад 10 мільйонів гривень, для львівських нейрохірургів передали канадські меценати українського походження у рамках співпраці SickKids Hospital (Торонто) з дитячою клінічною лікарнею міста Львова, повідомляє прес-служба Львівської міської ради. Завдяки цьому обладнанню було прооперовано вже двох дітей зі складною нейрохірургічною патологією.

За словами головного лікаря Дмитра Квіта, вже з травня цього року 8 одиниць надсучасних спеціалізованих приладів, більшості з яких немає в медичних закладах Львова і Львівської області, використовується в щоденній роботі нейрохірургічного відділення лікарні.

Зокрема, благодійники передали мікроскоп, дихальний апарат для інгаляційної анестезії дітей, інтраопераційний УЗД-апарат, електротрепан – пристрій для пластичних операцій на кістковій тканині, Набір для оксиметрії, систему спостереження за пацієнтами, набір для фіксації голови та багатофункціональний операційний стіл.

 «Це модерне обладнання дає змогу виконувати надскладні операції дітям з мінімальним травматизмом та надавати максимально якісну допомогу. Ми дуже вдячні від нашої клініки за таке сучасне обладнання, бо завдяки людям доброї волі з Канади ми маємо його тут, у Львові», – зазначає головний лікар міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт.

Співпраця між Sick Kids Hospital (Торонто, Канада) та Міською дитячою клінічною лікарнею Львова триває з грудня 2012 року. За час співпраці  канадські лікарі спільно з лікарями-нейрохірургами МДКЛ провели 9 операційних втручань з надскладною нейрохірургічною патологією, які до цього часу в Західній Україні не проводились. 


Реклама

А поділитися?