“Кардинал-Рівне” – “Енергія” 1:1. Рівна гра у однойменному місті

Львівська “Енергія” зіграла внічию 1:1 у виїзному поєдинку з “Кардиналом-Рівне” у рамках 10 туру Екстра-ліги. Рахунок можна вважати справедливим, адже протягом матчу вирвати перемогу могла як одна, так й інша команда.

Перші хвилини поєдинку на майданчику точилась позиційна боротьба, без загострення біля обидвох воріт. А починаючи з другої п’ятихвилинки команди «взялись до справи».

Небезпечно пробивали Кузь, Писько і Танський у енергетиків, Мануйленко, Піддубний та Волянюк у “Кардиналу”. Однак воротарі — Кардаш та Дурбан — діяли надійно.

А на 10 хвилині голкіпер господарів свою команду виручити не зміг. Кузь віддав передачу під удар і Радевич точно пробив у кут воріт — “Енергія” вийшла вперед.

Далі команди ще більше активізувались. Гасюк, Кузь, Лясковський загрожували воротам суперника, господарі відповіли небезпечними пострілами Волянюка, Новака, Мануйленка. Проте у першій половині зустрічі голів вболівальники більше не побачили.

Обмін хорошими атаками тривав і з початку другого тайму. Але голкіпери й надалі демонстрували свою майстерність. А після одного з ударів Волянюка гостей підстрахувала стійка.

На 28 хвилині трапився один із ключових епізодів матчу. Голкіпер енергетиків Кардаш вже за межами штрафного майданчика зупинив прохід Концеби. Але зробив він це, на думку арбітра, з порушенням правил. Результат — червона картка. Місце у воротах зайняв Пітуля, і енергетики опинились у меншості.

Певний час львів’яни вдало захищались, однак на 29 хвилині “Кардинал-Рівне” таки зумів реалізувати свою чисельну перевагу — відзначився Басич.

Коли команди вирівнялись у складах, “гойдалки” продовжились. Можна відзначити удари Федюка, Кузя, Лясковського в “Енергії”, та Фаренюка і Волянюка у господарів.

На останній хвилині матчу обидві команди також мали шанси схилити шальки терезів на свою користь. Але Пітуля виручив енергетиків, парирувавши удар Басича. А після пострілу Танського з гострого кута м’яч влучив у стійку воріт “Кардиналу”. Тож фінальна сирена зафіксувала нічийний результат.

Також варто відзначити, що у цьому матчі у складі першої команди енергетиків дебютував Віталій Ковальчук, який, нагадаємо, вже встиг зіграти й за “Енергію-2-ЛЮ-Альтернатива” у першій лізі.

18 листопада 2017 року. Екстра-ліга. 10 тур. Рівне. Спорткомплекс ДЮСШ-4

“Кардинал-Рівне” (Рівне) – “Енергія” (Львів) — 1:1 (0:1)

Голи: Басич (29) — Радевич (10)

“Енергія”: Кардаш (Пітуля,28) — Федюк (к), Радевич, Кузь, Писько, Танський, Гасюк, Лясковський, Ковальчук — Войтович, Абрамчук.

“Кардинал-Рівне”: Дурбан — Мануйленко, Власович, Фаренюк, Концеба, Волянюк, Басич, Кручок, Піддубний, Новак, Чудля, Горпинич — Свинарчук, Дармовіс.

Попередження: Волянюк (11) – Танський (24)

Вилучення: Кардаш (28)

Арбітри: О. Іванов (Дніпро), С. Подворний (Хмельницький), П. Кравцов (Рівне).Хронометрист: В. Самков (Рівне). Спостерігач арбітражу: В. Кузьменко (Київ).