«Карпати» U-19 зіграли два товариських матчі проти «Погоні»

четвер, 28 липня, 2016, 11:14
Спорт

Юніори «Карпат» в рамках підготовки до нової першості України серед команд U-19 сезону-2016/2017 двома складами упродовж одного дня на полі стадіону «Прогрес» у столиці Галичини зіграли два товариських матчі проти львівської «Погонь», яка виступає в чемпіонаті аматорської Прем’єр-ліги Львівщини.

На перший поєдинок Роман Толочко та Олег Гарас виставили такий склад: Ющишин, Оприск, Веремієнко, Січ, Донцов, Малашевський, Пиріг, Сільченко, Діма, Ременюк, Пецків.

Рівна гра, у якій невеличку територіальну та ігрову перевагу мали «зелено-білі», завершилася перемогою «синьо-червоних». Усе вирішив єдиний м’яч, який гості провели на 59-й хвилині зустрічі. Позиційна помилка пари центрбеків господарів, які оголили центральну зону оборони, дозволила гравцю «Погоні» після подачі верхом з лівого флангу атаки ударом головою розстріляти Ющишина – 1:0 на користь «поляків». Усі намагання «левів» бодай відіграти пропущений гол ні до чого не призвели.

Другий поєдинок «Карпати» провели у такому складі: Задерейко, Синишин, Білий, Подьо, Рехман, Дулібський, Дерман, Валенко, Клим, Шарабура, Кос.

Загалом друга гра пройшла за переваги карпатівців, які в підсумку забивши по голу в кожному з таймів, здобули перемогу з рахунком 2:0. У першій половині зустрічі «зелено-білі» високим колективним пресингом змусили помилитися «поляків» на своїй половині поля. Перехопивши м’яч, партнери вивели на очне побачення з голкіпером Коса і центрфорвард відкрив рахунок у грі.

По перерві «леви» забили, розігравши класичну комбінацію. Зупинивши наступ «Погоні», центральний захисник Білий віддав передачу на опорника Дермана, а той перевів гру на правий фланг атаки, знайшовши вільного крайнього нападника Клима. Останній виконав простріл в штрафний майданчик, де Кос ударом з лівої записав в особистий реєстр «дубль» та підвів остаточний рахунок матчу – 2:0 на користь «Карпат».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.