“Карпати” у Львові програли “Зорі” та опустилися на останню сходинку турнірної таблиці

В першому поєдинку після зимової перерви, львівські “Карпати” на стадіоні “Україна” з рахунком 0-2 поступилися луганській “Зорі”.

Про це повідомляє кореспондент 032.ua.

Нулі на табло на стадіоні у Львові протрималися майже годину ігрового часу. Але на 55 хвилині вихід на рандеву з голкіпером “Карпат” Романом Підківкою чітко реалізував новачок “Зорі” Олександр Тимчик. Варто зауважити, що в епізоді, який передував голу, гравці “Карпат” відзначилися у воротах свого суперника, однак арбітр поєдинку гол львів’ян не зарахував.

Після забитого м’яча луганська команда стала грати ще сильніше, що призвело до другого забитого голу в ворота “Карпат”. Вкрай невдало в гольовому епізоді  зіграв капітан “левів” Артем Федецький, який намагався вибити м’яч із карної зони, але влучив у Андрія Нестерова. Бразильський легіонер луганчан Юрі підхопив м’яч, змістився в центр та влучно пробив.

“Карпати” після цієї поразки опустилися на дно турнірної таблиці. Можливо, покращити своє турнірне становище “левам” вдасться після догравання поєдинку з донецьким “Олімпіком” 21-го лютого. Що ж стосується команди Юрія Вернидуба, то “Зоря” продовжує боротьбу за бронзові медалі чемпіонату України з полтавською “Ворсклою”.