Керівництво Львова закликає сортувати сміття

logo
105361_kerivnictvo_lvova_zaklikae_sortuvati_smit.jpeg


28.06.2017 23:09

Керівництво Львова закликає сортувати сміття

До кінця тижня у мерії планують розмістити відповідні наліпки на сміттєвих контейнерах. Їх поділять за типом відходів. Окремо сортуватимуть мокрі відходи, сухе сміття, скло та інші відходи. Наразі сортування розпочинатимуть лише на порожніх майданчиках.

Світову практику запроваджують для того, щоб органічні відходи, що швидко розкладаються у спеку, вивозити у першу чергу, пише газета Експрес.

“У Львові кожного дня продукують приблизно 500 тонн сміття. На жаль, вивозити можемо близько 100 тонн на полігони Львівської області, 100 тонн — за межі області. У результаті, 300 тонн залишаються невивезеними, — пояснює Іван Рудницький, директор департаменту з питань поводження з відходами. — Нині близько 9 тисяч тонн зосереджено як на майданчиках, так і на базах перевізників.

Для цього потрібно близько 900 машин! Нема виходу — мусимо придумати альтернативу. Для початку поділимо сміття на два види. Один — мокре сміття. Другий — сухе сміття. Мокре — це зіпсовані продукти, лушпиння — те, яке гниє і дає неприємний запах. Це викидаємо в контейнер з написом “Органіка” або “Вологе сміття”.

Як пояснюють у мерії, на іншому контейнері буде написано “Сухе сміття” чи “Інші відходи”. У дужках буде розшифровано: “Папір”, “Пластик”, “Пляшка”. Окремо доведеться викидати скло. А з часом його планують сортувати — зелене, прозоре, коричневе.

Невдовзі для міста закуплять спеціальні контейнери для пластику. Перед викиданням пластикові пляшки радять стиснути і тоді закрутити кришечкою.

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...