Керівництво Сухопутної академії підозрюють у крадіжці 3,8 мільйона гривень

logo
113875_kerivnictvo_suhoputnoji_akademiji_pidozrj.jpeg


Військова прокуратура отримала доступ до документів академії сухопутних військ з приводу закупівлі риби у 21-річної дівчини.

Про це стало відомо з ухвали Шевченківського районного суду Львова, яку прийняли 18 липня, – передають “Львівські” з посиланням на портал “Наші гроші. Львів”.

За попередньою інформацією, у червні Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного оголосила торги на закупів риби для харчування військових. В них брали участь лише два підприємці: Вікторія Коза та Марія Боднарчук. Початкові пропозиції обох учасників відрізнялись лише на 18,6 тисяч гривень.

Перемогла 21-річна Вікторія Козак, яка, як виявилось, зареєструвалась підприємцем вже після оголошення торгів на закупівлю риби. І за дуже короткий термін своєї підприємницької діяльності вона надала 2 позитивні відгуки про свою роботу. Окрім того один з відгуків від підприємця був датований 6 червня 2017 року, хоча свою діяльність цей підприємець припинив ще в грудні 2016 року.

Але це все не завадило 21-річній дівчині, яка раніше не мала досвіду підприємницької діяльності і ніде не працювала, виграти торги. І вже за 4 дні (два з яких вихідні) вона придбала продукцію, підписала угоду та продала рибу військовим на майже 3,8 мільйона гривень.

За цим фактом СБУ 17 липня подала підозру у військову прокуратуру з приводу підозри посадових осіб академії в розтраті бюджетних коштів в особливого великих розмірах.

Згодом суд дав дозвіл військові прокуратурі на тимчасовий доступ до речей і документів Національної академії сухопутних військ щодо постачання військовим риби приватним підприємцем Вікторією Козак.

Більше інформації за цією темою читайте згодом на “Львівських”.


Реклама

А поділитися?