Керівник карного розшуку Львівщини втратив посаду після скандалу через нетверезе водіння

logo
36450_kerivnik_karnogo_rozshuku_lvivwini_vtrati.jpeg


Миколу Гладюка, якого у вересні затримали п’яним за кермом, звільнили з посади керівника карного розшуку ГУ НП у Львівській області. Як розповіли ZAXID.NET у прес-службі ГУ НП у Львівській області, у результаті службового розслідування було прийнято рішення звільнити Гладюка з посади начальника.

Керівником карного розшуку ГУ НП у Львівській області став Сергій Богданов, який раніше був заступником Гладюка, а самого Миколу Гладюка понизили до посади його заступника.

Додамо, що Микола Гладюк уже вдруге не з’являється на суд, який розглядає затримання його нетверезим за кермом. Спершу Гладюк вказав неправильну адресу, через що не отримав судової повістки, вдруге він подав клопотання з проханням закрити справу, стверджуючи, що він не скоював злочин.

Нагадаємо, вночі із 7 на 8 вересня львівські патрульні затримали за кермом нетверезого керівника карного розшуку ГУ Нацполіції Львівщини Миколу Гладюка. Пізніше Хатія Деканоїдзе підтвердила факт алкогольного сп’яніння Миколи Гладюка за кермом автомобіля, а також те, що саме він був за кермом, коли його авто зупинили.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...