Керівника фракції «Самопоміч» у ЛМР оштрафували за невчасно подану декларацію

logo
109090_kerivnika_frakciji_samopomich_u_lmr_oshtr.png


Галицький райсуд Львова оштрафував депутата Львівської міськради, керівника фракції «Самопомочі» Андрія Шевціва за невчасно заповнену е-декларацію.

Про судове рішення у понеділок, 10 липня, повідомила прес-служба прокуратури Львівщини, вказавши, що йдеться про радника міського голови Львова.

«Останній без поважних причин, несвоєчасно подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, шляхом заповнення її на офіційному сайті Нацагентства з питань запобігання корупції, чим вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією – порушення вимог фінансового контролю», – вказано у повідомленні прес-служби прокуратури Львівщини.

Водночас у постанові Галицького райсуду вказано, що цей радник також є депутатом Львівської міськради. За інформацією ZAXID.NET, йдеться про Андрія Шевціва, який запізнився із заповненням декларації на півдня.

«Чоловік зобов’язаний був подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, до 00:00 01 травня. Однак за встановлено, що він подав щорічну декларацію за 2016 рік 2 травня о 15:56, тобто несвоєчасно», – йдеться у постанові Галицького райсуду.

За невчасно подану декларацію про доходи Андрія Шевціва оштрафували на 850 грн. Зазначимо, що це не перший випадок штрафу депутата ЛМР за таке порушення. Раніше за аналогічне порушення штрафували депутатку «Самопомочі» Орисю Богун, депутата ЛМР від «УКРОПу» Любомира Босаневича, а також депутатів Львівської обласної ради Тетяну Бей і Валентина Устименка.

А поділитися?