Керівники депутатських комісій Львівської облради вперше прозвітували про свою роботу

logo
40599_kerivniki_deputatskih_komisij_lvivskoji_o.jpeg


Керівники постійних депутатських комісій Львівської облради вперше публічно прозвітували про рік своєї роботи. За ініціативи фракції «Самопомочі» у п’ятницю, 18 листопада, відбувся публічний звіт керівників комісій депутатської етики, енергетики і транспорту, а також агропромислового комплексу.

«На одному з останніх засідань всупереч зауваженням комісії, депутати підтримали проект рішення про розгляд обласних програм. Декілька його статей мають відвертий корупціогенний характер, зокрема, не передбачено точних переліків об’єктів під фінансування. Таке рішення закладає ручні механізми розподілу коштів, що у демократичній країні не припустимо. Тому це рішення я оскаржуватиму у суді», – заявив під час звіту голова депутатської комісії регламенту та антикорупції, депутат фракції «Самопоміч» Роман Кізима.

За словами голови депутатської комісії ПЕК і транспорту Михайла Сидоровича, головним завданням за цей рік була опіка над шахтарями області, зокрема виплата їм зарплати. У комісіъ зараз вивчають можливість відкриття на Львівщині нової шахти з видобутку коксівного вугілля, яке сьогодні необхідне на ринку, оскільки більшість запасів такого вугілля залишаються на окупованих територіях.

Джерелом такого вугілля має стати шахта «Любельська» у Жовківському районі. «Усі проектні, пошукові та геологічні роботи уже виконані, є повна інформація про залягання пластів вугілля. Але цей проект потребує підтримки держави, він матиме право на життя, коли інвестори, охочі долучитися до розвитку родовища, матимуть певні державні гарантії. Якщо почати правильно працювати, уже за три роки ми матимемо високоякісне вугілля і нові робочі місця», – заявив голова комісії ПЕК, депутат Михайло Сидорович.

А поділитися?