Кияни у Львові спалили опудало Саакашвілі, є фото

logo
128765_kijani_u_lvovi_spalili_opudalo_saakashvil.jpeg


Громадська організація “Захист звичайних людей”, яка офіційно зареєстрована у Києві, провела у Львові акцію проти повернення до України Михеїла Саакашвілі. Під стінами ратуші пікетували кілька десятків людей. 

Причиною для протесту стали люди, які постраждали від свавілля та порушення їх законних прав у часи, коли Одеську облдержадміністрацію очолював Саакашвілі, пише “Народна Правда” з посиланням на ZAXID.NET.

До пікетувальників, які приїхали з Києва, у Львові приєдналися однодумці, які вважають, що на керівних постах у державі повинні бути українці.

Згідно ж офіційній заявці, метою акції було нібито привернення уваги громадськості до нерівності інституцій країни перед законом.

Загалом, участь в даній акції взяло кілька десятків людей, які дізнались про мітинг в соцмережах або ж від знайомих.

Наприкінці учасники підпалили солом’яне опудало, яке нагадувало грузинсько-українського політика Михеїла Саакашвілі.

Нагадаємо, в липні Адміністрація Президента України підтвердила, що Саакашвілі був позбавлений українського паспорта. А вже на початку серпня було оприлюднено указ, який підписав президент Петро Порошенко. У Саакашвілі забрали український паспорт за те, що колишній чиновник повідомив неправдиву інформацію при заповнення анкети при подачі документів на отримання громадянства.

Сам же Саакашвілі пояснив, чому планує повернутися в Україну 10 вересня.

Нагадаємо також, що депутат Парасюк розповів, чого варто очікувати від влади в день зустрічі Саакашвілі.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...