Київ не прийматиме сміття зі Львова: куди вивозитимуть відходи

logo
kijiv_ne_prijmatime_smittja_zi_lvova_kudi_vivozitimut_vidhodi.jpg


Сьогодні, 2 серпня, мер Львова Андрій Садовий повідомив про призупинення співпраці Львова та Києва. За його словами, побутові відходи більше не вивозитимуть до столиці.

Міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні прокоментував ситуацію щодо вивезення сміття зі Львова. За його словами, призупинення співпраці з Києвом суттєво не вплине на процес вивезення відходів з міста. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

Читайте також: Грибовицьке сміттєзвалище. План «А» Садового

«Сьогодні ми маємо непогану координацію з багатьма містами, які нам допомагають. Ми до Києва возили насправді невеликий об’єм сміття. Якщо Київ продукує орієнтовно 3 тис тонн, то ми возили орієнтовно 100 тонн. Дуже багато містечок нашої області просто збільшили об’єм прийому – по 1 машині додали. 100 тонн – це 5 машин», – сказав Андрій Садовий.

Читайте також: Шлях пляшки: куди потрапляє пластик, який сортують львів’яни

Нагадаємо, раніше у Львові на вул. Городоцькій, 280, облаштували пункт перевантаження сміття з малих у великі машини з подальшим його вивезенням у Київ. Щоденно звідти скеровують до столичного сміттєспалювального заводу 10 машин, об’ємом 22 тонни кожен. 

Опублікувала Юлія Сабадишина


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...