Київ пропонує влаштувати тимчасовий полігон на ТЕЦ-2. Садовий проти

logo
103057_kijiv_proponue_vlashtuvati_timchasovij_po.png


Представники Мінрегіонбуду вважають, що на цій території достатньо місця і для заводу, і для полігону. Мер Львова називає цю ідею не мудрою.

Під час наради щодо вирішення сміттєвої кризи у Львові віце-прем’єр Геннадій Зубко кілька разів звертався до теми облаштування тимчасового полігону на території ТЕЦ-2, де місто планує звести сміттєспалювальний завод.

«При кожному сміттєпереробному заводі має бути полігон, тому це буде логічно, якщо його облаштувати біля ТЕЦ-2, щоби не шукати ділянку деінде, яка за два роки нікому не буде потрібна» — сказав Г.Зубко і запропонував мерові Львова ретельніше розглянути цю пропозицію та провести відповідні громадські слухання.

Водночас представник мінрегіонбуду, присутній на нараді, розповів, що площа біля ТЕЦ-2 перевищує 120 га, відтак для самого заводу потрібно не  більше 12 га землі, тож під тимчасовий полігон землі цілком вистачає.

Міський голова Львова Андрій Садовий не підтримав цю ідею. «Це не мудра думка, бо це неможливо в реаліях сьогоднішнього часу з огляду на законодавство  і тому, що Львів дуже компактне місто» — сказав міський голова.

За його словами, місту потрібен полігон замість грибовицького, так само він потрібен і чотирьом сусіднім до Львова районам, які мають проблеми з вивозом сміття.

Нагадаємо, минулого тижня виконком Львівської міської ради надав ЛКП “Львівтеплоенерго” функції замвоника на проектування сміттєспалювального заводу на території ТЕЦ-2. Згідно з проектом, завод зможе переробляти до 240 тисяч тонн відходів на рік і його кошторисна вартість становить 85 мільйонів євро.

А поділитися?