Кілька сотень львів’ян займалися йогою на площі Ринок

logo
101950_kilka_soten_lviv_jan_zajmalisja_jogoju_na.jpeg


У Львові фестивалили йоги. На пл. Ринок провели майстер-клас, сповнений гармонії та спокою. Дійство зібрало майже півтисячі охочих зайнятися цим спортом.

Досвідчені інструктори навчали охочих основ хатха-йоги. Ця техніка є першим щаблем, який готує людину до складніших видів йоги. Організатор Lviv Yoga Day Марія Кропатницька розповіла: «Демонстрували дихальні практики та сур’я намаскар – найвідоміший комплекс хатха-йоги, який підходить для будь-якого віку, будь-якого рівня підготовки. І це те, що можна застосовувати вдома».

Ті, хто тривалий час займаються йогою, зазначають: вона робить тіло гнучким та фізично міцнішим. Знижує вагу, натомість підвищує працездатність та імунітет. Східні практики допомагають у профілактиці серцево-судинних захворювань. Та й, зрештою, просто покращують настрій.

Діана та Юлія Харкаві поділилися враженнями від заняття: «Дійсно розслабилися. Я часто буваю напруженою. Зараз якийсь такий час, що ми, діти, всі напружені. А зараз ми сіли і так добре. Ти розслабляєшся, відчуваєш це по своєму тілу. Хотілося би продовжувати цим займатися».

Пан Олександр, який теж відвідав майстер-клас, додав: «Треба дивитися більше на небо. Я сьогодні зрозумів, що ми взагалі не дивимось. Енергія приходить із космосу, а ми до цього дуже неуважні».

Завершити масове заняття львів’янам завадив дощ. Проте кілька ентузіастів продовжили майстер-клас, заховавшись від стихії під дахом Ратуші.

А поділитися?