Кінець міфу про Садового господаря Львова

logo
102375_kinec_mifu_pro_sadovogo_gospodarja_lvova.png


20/06/2017
Розмір тексту:

Якби не закінчилась історія львівським сміттям, її натхненники виконали свою місію.

Роками формований медіа-командою Андрія Садового образ дбайливого європейського господаря зруйновано. Тепер вся країна знає, що мер західної столиці України не зміг впоратися з сміттям. Для більшості українців, які живуть в містах, містечках та селах – ця проблема дріб’язкова, оскільки труднощів з вивозом сміття  у їхніх населених пунктах, окрім Тернополя, ніколи не виникало. Відтак у їхньому сприйнятті  Садовий не впорався з дріб’язковою проблемою. А якщо не впорався – значить поганий господар. Цілком можливо, що це хрест на загальноукраїнських політичних амбіціях мера Львова.

Зараз  команда Садового хаотично шукає вихід з ситуації та момент, з якого почали рухатися по неправильному шляху. Ймовірно, що відправною точкою катастрофи стала переоцінка власних можливостей та вихід з коаліції, яку на Банковій розцінили  як старт у президентській кампанії. Цей час партія Садового могла сповна використати, щоб з допомогою участі в коаліції вирішити сміттєву проблему, яка в будь-який момент могла “вибухнути”. Що, наприклад, заважало “Самопомочі” в переговорах про формування уряду Гройсмана делегувати в уряд інфраструктурного міністра, який би ретельно взявся за сміттєвий напрямок? Чи добиватися прийняття законодавства, яке б спростило надання ділянок під будівництво сміттєпереробних комплексів?..

Ви самі знаєте, що цього не сталося.  Відтак, “Самопоміч” повторює долю партій і політиків, які набирали сили в Галичині, але перейшовши на київський рівень, розчинялись в боротьбі  за великі вкраїнські інтереси.

Та найважче, мабуть, у цій ситуації львів’янам, які стали заручниками двох амбіцій. Місто Лева поступово задихається від сміття. Людей мало цікавлять тонкощі високої політики, коли їм нема чим дихати…

P.S. Потерпаючи від сміття? команда Садового впевнено тягне на політичне дно, принаймні, на своїй території,  і тих, хто доклався до сміттєвої блокади Львова.  Переможців у сміттєвих війнах не буває.

А поділитися?Вам має сподобатись...