Кінологiв Львівського прикордонного загону відзначили за допомогу дітям героїв

logo
126256_kinologiv_lvivskogo_prikordonnogo_zagonu_.jpeg


Сьогодні, 30 серпня, у Львівському прикордонному загоні засупник начальника Львівського прикордонного загону із персоналу полковник Роман Муравський вручив начальнику кінологічної служби загону Андрію Толошину подяку соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну» за благодійну діяльність в акціях проекту.

Кінологи в Музеї1

Зокрема, 24 серпня 2017 року із нагоди Дня незалежності в Музеї народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького відбулося масштабне благодійне дійство – акція «Україна – це ми!», яка зібрала майже тисячу гостей (сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні) із різних куточків Львівщини.

Окрім святкового концерту від радіо «Лемберг», під час акції було передбачено багато різноманітних розважальних локацій – майстер-класів, розваг від аніматорів, частування солодощами і кулішем. На одній із локацій увагу великої кількості глядачів привернули до себе саме кінологи Львівського прикордонного загону разом із своїми чотирилапими вихованцями.

Кінологи в Музеї2

Ані на мить люди не могли відвести своїх поглядів від вправності та кмітливості дресированих собак, які в звичний період свого буття є надійними охоронцями державного кордону. Виконуючи слухняно кожну команду своїх наставників-кінологів, собаки шукали посеред спеціально розташованих по території Музею речей заборонені предмети, виявляли приховані речовини. Спритність таких умільців говорила лише про одне – наш кордон і справді під надійною охороною! 

Кінологи в Музеї3

Від соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну» щиро дякуємо керівництву Львівського прикордонного загону та прес-секретареві Ярославі Мельник за підтримку проекту та активну участь у реалізації заходів для дітей учасників АТО і Героїв Небесної Сотні!

Кінологи в Музеї


Реклама

А поділитися?