Китайці скоро будуть пити львівське пиво

logo
37018_kitajci_skoro_budut_piti_lvivske_pivo.jpeg


Пивоварна компанія Carlsberg Ukraine почне поставки пива “Львівське” до Китаю.

9711_45446237acc4.jpg (53.79 Kb)

Про це повідомив генеральний директор компанії Євген Шевченко на пресі конференції в рамках XVI Міжнародного економічного форуму.

“Ми розраховує на обсяги більше 300 тис. літрів на квартал”, – сказав він.

При цьому Шевченко зазначив, що перед початком поставок компанії необхідно адаптувати товар до китайського ринку.”Китаю потрібна тара 0,33 літра.”Львівське” ми в такі пляшки не розливаємо. Крім того, більшість пива в Китаї має міцність 2,5%. Фортеця “Львівська” – 4,5%”, – сказав він.

Шевченко розраховує, що перша поставка відбудеться в першому кварталі 2017 року.

“Нам важливо не просто почати, але почати поставки так, щоб перша поставка не стала останньою”, – підсумував гендиректор Carlsberg Ukraine.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці відмовляються від пива

Carlsberg Ukraine належить Carlsberg Group – однієї з провідних пивоварних груп у світі. До складу групи Carlsberg в країні входять три пивоварних заводи – в Запоріжжі, Києві та Львові.

У країні компанія представляє бренди “Славутич”, “Львівське”, Tuborg, “Балтика”, Carlsberg, “Арсенал”, “Жигулівське Запорізького Розливу”, “Хмільне”, “Квас Тарас”, Somersby, Guinness, Kilkenny, Harp, Warsteiner, Grimbergen, “Квас Тарас”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія планує дестабілізувати ситуацію в 10-15 регіонах України Советы по видеосъемке и видеомонтажу Туман у Румунії призвів до зіткнення 29 авто, 4 людей загинуло (ФОТО,ВІДЕО) У Чилі стався потужний землетрус (ВІДЕО) Снігопад з громом та блискавками(!) в Ірані (ВІДЕО)


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...