Кладовище тварин у Львівській області: екологи проводять перевірку

logo


Держекоінспекція у Львівській області проводжит перевірку території, де обнпружено кладовище тварин. Про це повідомляє прес-служба Мінекології.

Повідомляється, що співробітники Держекоінспекції у Львівській області спільно з представниками Національної поліції, Жовківського районної ради та ЗМІ проведено обстеження території, прилеглої до ДП “Укрветсанзавод”, що під Жовквою.

Під час перевірки виявлено 4 ділянки захоронення решток тварин площею 3600 м. кв., 1200 м. кв., 150 м. кв. і 1225 м. кв. (загальна площа – понад 6500 кв. м. – ред.). У той же час на відстані 250 м від заводу виявлено несанкціонований забір піску орієнтовною площею 30х50 м.

“У місцях поховання решток тварин працівниками інструментально-лабораторного відділу Держекоінспекції відібрано проби ґрунту для проведення лабораторних досліджень. Матеріали держконтролю спрямовані в Жовковскую райдержадміністрацію для забезпечення ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ. Крім цього, направлено запит до відділу Держгеокадастру про надання інформації про оцінку землі для проведення розрахунку збитків і передачі матеріалів у правоохоронні органи”, – сказано в повідомленні.

Крім того, направлено запит до Госэкоинспекциию України з проханням дати згоду на проведення позапланової перевірки ДП “Укрветсанзавод”.

Раніше ряд ЗМІ повідомляли про те. що поліція Львівській області розшукує зловмисників, які облаштували під Жовквою кладовище тварин, однак в ЗМІ розміри кладовища оцінювалися в 50 гектарів. Повідомлялося, що могильник виявили місцеві жителі і останки живетных не були навіть поховані – розкладалися під октритим небом. Звинувачення посипалися на місцевий костедробильный комбінат, де, нібито економлять на спалюванні останків тварин.

А поділитися?Вам має сподобатись...